Konsultacje żywieniowe i psychologiczne

Ayurveda - wiedza o życiu, matka medycyny. System żywienia i leczenia przez jedzenie i zdrowy tryb życia stosowany w codziennym życiu Indii od ponad 5 tysięcy lat. Obecnie popularny w wielu klinikach i centrach odnowy biologicznej na całym świecie, aczkolwiek w bardzo okrojonej formie. Jest zbiorem prostych reguł dotyczących sposobu żywienia i trybu życia, które każdy z nas może zastosować na co dzień. Pomaga zdrowym zachować, a chorym odzyskać zdrowie.

Współczesna medycyna i dietetyka opierają się na lekarstwach i zaleceniach, które mają mieć jednakowe zastosowanie dla wszystkich ludzi. Tymczasem każdy człowiek przejawia swój własny, unikalny sposób funkcjonowania. Jeśli się go dokładnie pozna, można rzeczywiście pozytywnie wpływać na swoje zdrowie i aktywność. To, co pomogło komuś innemu, niekoniecznie musi być dobre dla Ciebie…

Większość chorób w naszym ciele powstaje z powodu nieprawidłowego jedzenia i długotrwałego stresu. Stosując zasady Ayurvedy dowiesz się, jak możesz ich uniknąć. Poznasz swój typ psycho-somatyczny oraz dowiesz się, do jakich chorób masz skłonności i jakimi sposobami możesz się przed nimi ustrzec. Już teraz możesz zadbać o swoje zdrowie, wygląd i dobre samopoczucie, które może Ci towarzyszyć przez długie lata.

Konsultacje obejmują:

  • badanie skóry, paznokci, oka, języka
  • ustalenie typu psycho-fizycznego wg. typologii ayurvedyjskiej
  • opracowanie indywidualnego programu dietetycznego umożliwiającego zachowanie zdrowia i dobrego samopoczucia
  • ustalenie odpowiednich rytmów dobowych i codziennych zabiegów, które wspomagają zdrowie i witalność organizmu
  • w razie konieczności suplementację ziołową
  • w razie konieczności propozycję zabiegów ayurvedyjskich

Cena konsultacji : 50 zł

W celu uzgodnienia terminu wizyty prosimy o kontakt telefoniczny.